Sonett Strijkspray Bio (500 ml)
Daarom NatuurlijkWinkelen.nl
- Op werkdagen voor 19:00 besteld, morgen in huis
- Gratis bezorging vanaf €59,99
- Duurzaam kiezen, voordelig bestellen
- Alles voor jouw bewuste leefstijl
Sonett Strijkspray is ontwikkeld om uw textiel zoals katoen, linnen, hennep en gemengde weefsels te versterken en glad te maken, tevens het strijken van deze stoffen te vereenvoudigen zelfs als de was droog of gekreukt is. De kleding zal daarna tevens langer vrij zijn van kreuken, vuil afstoten en mooi in vorm blijven.
Ingrediënten
plantaardig zetmeel uit maïs*, gesulfateerde ricinusolie en zeep uit olijfolie* als strijkglijmiddel, citraat, plantaardige alcohol (ethanol), etherische oliën (rozengeranium* en lavendel*, bevatten citronellol*, geraniol* en linalool*), gewerveld water
(*uit gecontroleerde biologische landbouw)
Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via [email protected]. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.
Mottlock Moth Box is een niet-giftige val voor kledingmotten. Mottlock...
100% Biologisch! Een overheerlijke hondensnack bestaande uit drie kauw...
100% Biologisch! Graanvrije paté met biologische rund
Middelen voor wassen en reinigen, die het water respecteren als drager...