Skip to content
Natuurlijk winkelen, wel zo gezond!
Webshop keurmerk

Antigrippine Poeder (10st)

10st
  € 8.49
Uitverkocht
Webshop keurmerk

Productomschrijving

Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, poeder voor drank

Geneesmiddel RVG 114966 

Claims
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C bevat twee werkzame stoffen: paracetamol en vitamine C.
Paracetamol behoort tot de pijnstillende en koortsverlagende middelen. Paracetamol remt de aanmaak
van stoffen in het lichaam die pijn en koorts veroorzaken, waardoor u hiervan minder last heeft.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Antigrippine Paracetamol en Vitamine C wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid.

Niet gebruiken bij
U bent allergisch voor een van de stoffen in dit geneesmiddel

Samenstelling:
Werkzame stoffen: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per sachet
Hulpstoffen: aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose (sucrose), colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551)

Dosering
Volwassenen en jongeren vanaf 16 jaar:
1-2 sachet(s) (= 500 mg – 1000 mg paracetamol en 50 mg – 100 mg vitamine C) per keer, zo nodig om
de 4 uur herhalen, maximaal 6 sachets (3000 mg paracetamol en 300 mg vitamine C) per 24 uur.
Kinderen en jongeren 40 tot 55 kg (12 tot 15 jaar): :
1 sachet (= 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C) per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen, tot
maximaal 4 sachets (2000 mg paracetamol en 200 mg vitamine C) per 24 uur.
De sachets zijn niet geschikt door gebruik door kinderen onder de 12 jaar.


Wijze van gebruik
Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe, roer goed
en drink onmiddellijk na roeren.

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen
Omega Pharma Nederland B.V.
Kralingseweg 201
3062 CE Rotterdam
Nederland

 

 

Overige informatie over dit product

SKU
835622
Merk
Antigrippine
EAN
08710537790818
Inhoud
10st
Ingrediënten
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Stof: vitamine C - Hoeveelheid: 50 mg
Gebruik / dosering
4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schadeaan de lever.
Houdbaarheid
3- Niet meer gebruiken na uiterste houdbaarheidsdatum. Te vinden op de verpakking achter Niet gebruiken na of EXP staan een maand en een jaar. De laatste dag van die maand is de uiterste houdbaarheidsdatum.
Allergeneninformatie
Overgevoelig voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen in dit geneesmiddel.
RVG registratienummer
114966
RVH registratienummer
114966
GPC
10000856
Aanbevolen dosering
1
Maximale dosering
6
Gebruiksadvies
4 uur tussenpozen aanhouden; inhoud oplossen in 150 ml warm water, goed roeren en direct opdrinken. De aangegeven dosering per 24 uur niet overschrijden vanwege het risico op ernstige schadeaan de lever.
Bewaaradvies
1- Buiten het bereik en zicht van kinderen bewaren. Dit middel heeft geen speciale bewaarcondities.
Advies voor weggooien
Spoel geneesmiddelen niet door gootsteen of WC en gooi niet in prullenbak.
Bijwerkingen en waarschuwingen
Gebruik niet meer dan 5 tabletten per dag zonder met een arts te overleggen. Intolerantie bepaalde suikers. Niet i.c.m. bepaalde geneesmiddelen. Niet gebruiken als u last heeft van lever- of nierfunctiestoornis. Oppassen als u veel alcohol gebruikt. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
Toedingingsvorm
sachet
Gebruiksindicatie
1
Gebruik tijdens zwangerschap
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruik tijdens borstvoeding
Mogelijk, zie bijsluiter
Gebruiksbeperking
Intolerantie bepaalde suikers. Niet i.c.m. bepaalde geneesmiddelen. Niet gebruiken als u last heeft van lever- of nierfunctiestoornis. Oppassen als u veel alcohol gebruikt. Als de pijn langer dan 5 dagen of de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt of erger wordt, of als er zich andere verschijnselen voordoen, dient de behandeling te worden gestopt en een arts te worden geraadpleegd.
Huisarts bezoeken
Als er sprake is van langer dan twee weken pijnklachten of al langer dan een week griepverschijnselen die niet verbeteren.Bij drie dagen per week of vakerpijnstillers nodig hebben tegen hoofdpijn.
Toepassen bij
Bij koorts en bij pijn
Werkzame stof
Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 500 mg
Stof: vitamine C - Hoeveelheid: 50 mg
Contra-indicaties
Overgevoelig voor een van de werkzame bestanddelen of hulpstoffen in dit geneesmiddel.

Doordat producten regelmatig vernieuwd worden, kan de geleverde verpakking afwijken van de verpakking op de afbeeldingen.

Stel een vraag over dit product

Specifieke vragen over de werking of inhoud van dit product? Stel uw vragen via drogist@droginet.nl. Voor alle overige vragen staat de klantenservice natuurlijk voor u klaar.

Bezorgkosten voor dit product

Nederland, besteding tot € 74,95 € 4,95
Nederland, besteding vanaf € 74,95 Gratis
België, besteding tot € 74,95 € 5,95
België, besteding vanaf € 74,95 Gratis
Duitsland € 5,95